Top
kobiety-na-traktory-ikona

KOBIETY NA TRAKTORY 2013

KOBIETY NA TRAKTORY 2013

Zapraszamy na trzecią edycję rajdu pod wiele mówiącym tytułem KOBIETY NA TRAKTORY. Jest to rajd turystyczno-sportowy, dedykowany kobietom posiadającym samochody z napędem na cztery koła, lub potrafiących namówić swoje „brzydsze połówki” do pożyczenia takiego auta. Impreza będzie rozegrana w takiej samej konwencji jak w poprzednim roku, czyli płeć piękna prowadzi samochód od startu do mety. A na miejscu pilota może siedzieć osoba dowolnej płci.

TERMIN
9 marzec 2013r.

MIEJSCE
Baza rajdu będzie się znajdować w okolicach Mszczonowa.

PROGRAM RAJDU
9.00 – rejestracja załóg w biurze rajdu, rozdanie kart drogowych, materiałów nawigacyjnych, naklejek, itd.
9.45 – odprawa,
10.00 – wyjazd na trasę,
16.00 – zamknięcie trasy, sędziowie zamykają punkty kontrolne,
16.30 – zakończenie rajdu, zdanie kart drogowych, po tym czasie karty nie będą przyjmowane,
17.00 – ogłoszenie wyników i rozdanie nagród.

OGÓLNIE
Trasa rajdu KOBIETY NA TRAKTORY będzie podzielona na części i Na każdą z nich będzie oddzielny roadbook. Wszystkie odcinki będą się zaczynały i kończyły w bazie rajdu. O klasyfikacji będzie decydowała liczba zdobytych punktów. Na wszystkich odcinkach będą do zdobycia pieczątki i do wykonania zadania. Oczywiście wszystko punktowane. Dodatkowo na terenie bazy będą przygotowane konkurencje sprawnościowe, też na punkty.
Trudności na trasie na pewno będą, w związku z tym, załogi w autach typu SUV, nie będą mogły zdobyć wszystkich możliwych punktów. Oczywiście zapraszamy „SUV’owiczów”, będzie można sprawdzić auta w trochę trudniejszym terenie.
Jeżeli zgłosi się pięć załóg to zostanie utworzona klasa turystyczna.

UWAGA!
Aby przejechać jedną z części trasy będzie potrzeby GPS z możliwością wpisania współrzędnych z tzw. „palca”. W bazie rajdu będzie możliwość wypożyczenia takiego GPS’a. Koszt wypożyczenia 30 pln.
Szczegółowe sposoby zdobywania punktów i zasady punktacji będą omówione na odprawie przed startem rajdu KOBIETY NA TRAKTORY.

DLA KIBICÓW
Kibice będą mogli pobrać w bazie rajdu mapki z zaznaczonymi ciekawymi punktami, w których będzie widowiskowa walka w terenie.
To wydarzenie nie odbyło by się bez wsparcia naszych partnerów, którymi są: teren4x4.pl, adventura.pl i oczywiście dzięki naszym hojnym sponsorom. Główną nagrodą, którą ufundowała firma szekla4x4.pl, jest wyciągarka 12000 LBS z liną syntetyczna i pilotem bezprzewodowym. Fundatorami pozostałych nagród są: super-line.pl i encanton.com.
Patronat medialny nad rajdem objęła terenwizja.pl, czyli dobre kino gwarantowane! H31 też tam będzie.

 

WIĘCEJ INFORMACJI

 STRONA RAJDU

 Grzegorz Gos – +48 505 045 300

 

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code