Top

Magam Trophy 2013 – Przeprawowy maraton w Miastku

Magam Trophy 2013 – Przeprawowy maraton w Miastku, odbędzie się w terminie: 30 kwietnia-4 maja 2013 r.

  • Auta podzielone będą na klasy Extreme i Adventure
  • Na liście zgłoszeń mamy już kilkunastu śmiałków
  • Nowością przyszłego sezonu jest klasyfikacja teamów
  • Tablica z numerem 1 na aukcji charytatywnej

Tradycją Magam Trophy są niezwykle ciekawe trasy poprowadzone po różnorodnych terenach w okolicach Miastka i Bobolic. Trawersy, błoto, strome podjazdy i wodne przejazdy to klasyczne przeszkody, których na tym offroadowym maratonie nie brakuje. Codzienne, etapowe zmagania i wieczorna integracja tworzą wspaniałą otoczkę rajdową. Formuła imprezy będzie nawiązywała do lat ubiegłych.

Koronna klasa Magam Trophy to Extreme. Można w niej startować autem z wyciągarką o dowolnym napędzie. Rozwijamy też grupę Adventure, przeznaczoną dla kierowców chcących posmakować Magamu w nieco lżejszej formie. W 2013 r., podobnie jak w edycji 2012, klasa ta będzie miała wyodrębnioną trasę, do pokonania której powinne wystarczyć wyciągarki elektryczne. Nowością 2013 roku będzie klasyfikacja teamów. Załogi zgłaszające się wspólnie dodatkowo mogą liczyć na niższą kwotę wpisowego (szczegóły w regulaminie). Chcemy też, aby rajd był areną międzynarodowych konfrontacji i staramy się o szeroki udział ekip zagranicznych.

Miło nam poinformować, że w grudniu wsparliśmy charytatywną akcję organizowaną przez klub Wawa4x4 – Terenową Integrację dla Choinki. Na loterię przekazaliśmy symboliczną tablicę oznaczającą darmowe wpisowe na rajd, a także gwarantowany pierwszy numer startowy – to nie lada gratka, bo zazwyczaj numery przydzielane są poprzez losowanie. Szczęśliwiec, który wylosował tablicę, nie weźmie udziału w rajdzie, trafiła więc ona na licytację, z której dochód zasili oczywiście konto „Choinki”! Do tablicy dołączyliśmy jeszcze inne bonusy (m.in. obsługę fotograficzną podczas rajdu od sport4x4.pl) – szczegóły na allegro.

Zapisy na przyszłoroczną edycję Magam Trophy już trwają. Na stronie internetowej rajdu www.magamtrophy.pl zamieszczony jest regulamin, opłaty itp. Przedstawiciele prasy znajdą tam specjalną zakładkę, a w niej zdjęcia do bezpłatnego wykorzystania, logo rajdu oraz archiwum informacji prasowych. Podczas rajdu będzie oczywiście można na bieżąco śledzić jego przebieg i korzystać z bazy zdjęciowej i filmowej.

Kontakt dla prasy:
Andrzej Jedynak
+48 601 256 615
press@sport4x4.pl

foto: Jacek Balk


galeria MAGAM TROPHY 2010 – foto: KHYROFILMS

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code